Internet Security

Switch to desktop Register Login

iSec Premium

iSec  Premium dedykowany jest dla firm, którym w szczególny sposób zależy na kreowaniu pozytywnego wizerunku w Sieci. W ramach pakietu monitorujemy aż 20 pozycji w wyszukiwarce Google dla trzech fraz – nazwy firmy, nazwiska właściciela oraz kategorii oferowanych produktów lub usług . Pierwszą analizę wizerunku przedsiębiorstwa objętego ochroną w Internecie dostarczamy już po dwóch tygodniach – wyznaczamy w niej cele, które realizujemy przez kolejne miesiące. Co pół roku przedstawiamy szczegółowy raport dotyczący efektów naszej pracy i dalszych działań.

W razie konieczności usuwamy (depozycjonujemy) wszystkie wpisy negatywne z pierwszej strony wyszukiwarki Googla, a także gromadzimy opinie pozytywne – tak, by Twój klient przeszukując sieć WWW uzyskał jak najbardziej rzetelny obraz firmy chronionej pakietem iSec  Premium. Budując markę firmy oraz dbając o dobre imię właściciela lub zarządzającego zespół Internet Security przywiązuje dużą wagę do serwisów branżowych ,  porównywarek cen i produktów, a także kanałów social media.

Internet Security w wersji Premium to gwarancja posiadania spójnego i co najważniejsze pozytywnego wizerunku w Sieci za jedyne 2500 zł netto miesięcznie.