Internet Security

Switch to desktop Register Login

iSec Platinum

iSec Platinum to usługa dla najbardziej wymagających firm,  które przywiązują szczególną uwagę do wizerunku własnej marki. Sposób jej postrzegania może bowiem wpłynąć na ich kondycję finansową, np. w przypadku firm obecnych na giełdzie.  W ramach pakietu monitorujemy aż 30 pozycji w wyszukiwarce Google dla dziesięciu fraz. Dbamy nie tylko o dobre imię firmy, rzetelne opinie dotyczące produktów lub usług przez nią oferowanych, ale także o reputację kadry managerskiej.

Zespół Internet Security reaguje na wszelkie sygnały płynące z Sieci w czasie rzeczywistym – większość z problemów rozwiązywana jest krótko po zaistnieniu. W razie konieczności usuwamy (depozycjonujemy) wszystkie wpisy negatywne z pierwszej strony wyszukiwarki Googla, a także gromadzimy opinie pozytywne. Pakiet iSec Platinum obejmuje również uzupełnianie treści neutralnych, które nie niosą ze sobą pozytywnego przekazu. Pole działania zespołu iSec dostosowywane jest do szczegółowych potrzeb klienta – istnieje możliwość wyznaczenia stron, które mają zostać objęte szczególnym nadzorem. Raporty dotyczące wizerunku oraz naszych działań dostarczamy pod koniec każdego miesiąca.

Pakiet iSec Platinum – obejmujący kontrolę nad wszystkimi płaszczyznami  kreowania wirtualnego wizerunku – to koszt 3500 zł netto w skali miesiąca.